Meniu Uždaryti

„MANO MIESTE…“

Birželio 16 dieną Klaipėdos miesto ir regiono progimnazijų 8–9 klasių mokiniai buvo pakviesti į Klaipėdos „Vyturio“ progimnazijos organizuojamas orientacines varžybas „Mano mieste…“, kurių metu sveikai ir aktyviai paminėjo Klaipėdos krašto prisijungimo prie Lietuvos 100 metų jubiliejų ir susipažino su uostamiesčio kultūriniais, istoriniais, architektūriniais ir gamtiniais objektais.

   Orientacinių varžybų pradžią paskelbė ir visus dalyvius pasveikino Klaipėdos miesto vicemerė Lina Šukytė-Korsakė ir Klaipėdos „Vyturio“ progimnazijos direktorė Inga Bagdonienė.

   Antrą kartą varžybose dalyvavusi Litorinos mokyklos komanda, kurią sudarė Ugnė Daubaraitė, Dovydas Šlechtenko, Gabrielius Truncė, Aivaras Mikaločius ir lietuvių kalbos mokytoja Vaida Šarauskienė, Actionbound programėle iškodavo 18 užuominų ir pėsčiomis nukeliavo net 6 kilometrus! Antrasis bandymas įveikti vyturiečių parengtą trasą buvo sėkmingesnis nei pirmasis – iškovota antroji vieta iš dešimties dalyvavusių komandų. Jaunieji orientacininkai buvo apdovanoti diplomu, padėkomis ir puikiais rėmėjų prizais – kvietimu visai komandai apsilankyti Apollo Boulingo klube ir asmeniniais bilietais į ledo areną.

Pakeisti teksto dydį
Pakeisti spalvų kontrastą