1926 metų birželio 12 dieną Lietuvos gyventojai pirmą kartą išgirdo „Alio, alio – Lietuvos radijas – Kaunas“. Turbūt jau spėjote suskaičiuoti, kad nuo eteryje nuskambėjusių legendinio pranešėjo Petro Spaičio žodžių praėjo 100 metų. Tad šiais metais Lietuvos radijas mini šimtmečio sukaktį. Fizikos mokytoja Vida Černiauskienė ir istorijos mokytoja Daiva Masiliauskienė pakvietė vyresnių klasių mokinius į viktoriną, skirtą šiai istorinei datai. Viktorina skatino moksleivius pagalvoti, kokiu būdu žmonės pranešdavo informaciją iki radijo išradimo, prisiminti, kokiu greičiu sklinda garsas, kur yra seniausia artimiausia Klaipėdai radijo stotis. Renginys suteikė gerų emocijų ir praplėtė mokinių istorijos ir fizikos žinias.
