Gegužės 13 dieną sostinėje vyko atviras Lietuvos kurčiųjų lengvosios atletikos čempionatas, į kurį susirinko atletai iš didžiųjų šalies miestų, Estijos ir Latvijos. Klaipėdos Litorinos mokyklai atstovavo keturi sportininkai, parvežę devynis visų spalvų medalius. 100 ir 200 metrų bėgime lygių sau neturėjo devintokas Armandas Stanelis. Sidabro medalius iškovojo devintokas Ringaudas Pralgauskas (400 m) ir Pijus Jašinskas (šuolis į tolį). Aštuntokas Bohdan Dluzhnevskyi rutulio stūmimo sektoriuje išplėšė bronzos medalį. Visi keturi sportininkai pasidabino sidabru ir 4×100 metrų estafetės rungtyje.
Čempionate dalyvavusi Litorinos mokyklos mokinio padėjėja Greta Šlevinskytė iškovojo du aukso medalius rutulio stūmimo ir estafečių rungtyse.
Sporto būrelio „Judėjimo džiaugsmas“ vadovė Aušra Gardžiulienė, džiaugdamasi mokinių pasiekimais, žadėjo ir toliau skatinti juos išbandyti kuo įvairesnes sporto šakas, padėsiančias atrasti tą, kuri atvers sėkmės horizontus.
