Meniu Uždaryti

LAIPTELIAIS AUKŠTYN!

Antroji vasaros stovyklos pamaina prasidėjo blogu oru, tačiau tai nesutrukdė kilti sėkmės laipteliais aukštyn. Nors stovyklos programa buvo tokia pat kaip pirmojoje pamainoje, bet jos organizatoriams turbūt patiems neįdomu kartotis, todėl jie vėl stebino vaikus smagiomis veiklomis, įtraukiančiais užsiėmimais, įdomiomis išvykomis.

Lietuvos Raudonojo Kryžiaus Klaipėdos skyriaus savanoriai sukvietė vaikus į kepyklėlę, kurioje buvo miklinamos rankutės kuriant įdomius kepinius, stebimas ugnikalnio išsiveržimas, smagiai bendraujama ir juokaujama. Draugystė su šia organizacija yra neįkainojama, nes jos nariai nuolat globoja Litorinos mokyklos vaikus, kurdami netradicinius užsiėmimus padeda jiems lavintis. Savitvardos ir ramybės laikas Lietuvos jūrų muziejuje buvo papildytas įdomiu ir nematytu užsiėmimu, supažindinusiu stovyklautojus su laivų įranga. Keliavusių į žygį prie jūros vaikų laukė staigmena – pažintis su gelbėtojais, papasakojusiais apie savo darbą, priminusiais saugaus elgesio taisykles. Dalyvaudami sportiniuose žaidimuose ir varžybose, kurias pajūryje organizavo projekto „Judriosios popietės“, bendrai finansuojamo Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurias administruoja Nacionalinė sporto agentūra prie Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos, vykdytojai, stovyklautojai mokėsi bendrauti ir bendradarbiauti. Origami studijoje vyko pažintis su emocijomis ir jausmais, o žinių apie sveiką gyvenseną šį kartą visi sėmėsi įmonėje „Sodų sodai“.

Savanorių pastangos ir vaikų entuziazmas buvo toks didelis, kad lietus po pirmos dienos pasitraukė ir į stovyklą vėl grįžo vasara. Tikėkimės, ji nepabėgs ir džiugins trečiosios pamainos stovyklautojus.

Pakeisti teksto dydį
Pakeisti spalvų kontrastą