KVEPIANTI PALANGĖ

Vasario 23 d. startavo projektas „Kvepianti palangė“. Per technologijos pamokas  mokiniai pasėjo  krapų ir laiškinių svogūnų sėklas. Nors technologijų klasės langas šiaurinėje pastato pusėje, sėklos sudygo per savaitę. Žali daigeliai puošė klasės palangę, tačiau jų vazonėliai, mokinių nuomone, atrodė prastokai. Atidžiai peržiūrėję spintose turimas priemones, vaikai atsirinko tai, kas, pagal juos, palanges padarytų gražesnes ir patrauklesnes. Papuošimui buvo panaudotas pirktinis vazono papuošimas, skaidraus stiklo vazos, popierinės servetėlės su žolių piešiniu, kelių sprindžių ilgio medžių šakelės ir dekoratyviniai drugeliai.

Kovo 2 dieną per biologijos pamokas 8 klasės mokiniai kartu su popietinės veiklos auklėtoja biologijos kabinete pasėjo vaistines ramunėles, raudonuosius ir kvepiančiuosius bazilikus, melisos sėklas. Visos sėklytės buvo suskaičiuotos, kadangi vėliau reikės išsiaiškinti, kiek iš jų išaugs daigų. Kad sėklos greičiau sudygtų, buvo pasirūpinta tinkama klasės temperatūra, sudrėkinta žemė. Jei viskas gerai pavyks, po savaitės mokiniai stebės, kiek išdygo daigų, matuos jų ilgį, aptars spalvos intensyvumą, daigų vešlumą.

Projekto organizatoriai

KVEPIANTI PALANGĖ