Meniu Uždaryti

KUO DAUGIAU, TUO SMAGIAU!

Paskutinę stovyklos dieną visko buvo labai daug: gamtos tyrinėjimas, pažintis su tvenkinio gyventojais, kaimyninės žaidimų aikštelės išbandymas, muilo burbulų pūtimas, piešimas, konstravimas, šaškių žaidimo improvizavimas, šokiai su mokytoju Pauliumi, prizai, siurprizai, apdovanojimai ir, žinoma, triukšmingas stovyklos uždarymas nardant putų baseine.

O dabar šiek tiek statistikos. Turbūt ne visi žino, kad norint organizuoti stovyklą, reikia sukurti jos programą. Kad programa būtų įgyvendinta, reikia lėšų. Tuo tikslu keturių mokytojų grupelė kiekvieną pavasarį kuria stovyklos viziją ir dalyvauja Klaipėdos miesto savivaldybės vaikų vasaros poilsio programų konkurse. Šiais metais pirmą kartą stovykla priėmė net 75 Litorinos mokyklos mokinius, Klaipėdos apskrities sutrikusios klausos vaikų ir jaunimo tėvų bendrijos „Aidas“ narius ir vaikus iš Ukrainos. Visi nuotraukose matomi ugdytojai stovykloje dirbo savanorystės pagrindais. Jiems padėjo jaunieji savanoriai – Klaipėdos „Varpo“ gimnazijos mokiniai.

Padėkokite visiems, įgyvendinusiems dar vieną gražią vaikų vasaros poilsio programą ir suteikusiems stovyklautojams daug džiaugsmo!

Pakeisti teksto dydį
Pakeisti spalvų kontrastą