KONKURSAS „METŲ LAIKAI“

Kovo 27 dieną mokykloje vyko raiškiojo skaitymo konkursas užsienio kalbomis „Metų laikai“. Renginio pradžioje mokyklos psichologė patarė mokiniams, kaip nugalėti jaudulį, o gerą nuotaiką ir tvarką konkurse palaikė renginio vedantieji: devintokė Kamilė Sudarytė, aštuntokas Deividas Šach ir dešimtokas Arnas Meškys.

Į konkursą atvyko net 19 skaitovų. Skaitydami eiles anglų, rusų ir vokiečių kalbomis jie kvietė prisiminti pavasario, vasaros, rudens ir žiemos grožį, pasakojo nuotaikingas, kartais svajingas istorijas, nutikusias eilėraščių herojams.

Pirmąją vietą konkurse laimėjo Erlandas Šiuša (7d kl.), Dovydas Šliachtenko (8d kl.), Gabrielius Truncė (9a kl.), Ugnius Gonta (10d kl.). Antrąja vieta džiaugėsi Vaidas Ulys (5a kl.), Jevgenij Rudokas (8a kl.), Kamilė Sudarytė (9a kl.), Danielius Sinicinas (10d kl.). Trečiosios vietos diplomais apdovanoti Lorensas Sakalauskas (5a kl.), Ugnė Daubaraitė (8a kl.), Aivaras Mikaločius 10d kl.).

Jaunojo talento nominaciją pelnė trečiokai Markas Kulvietis ir Ignas Liedtke, Urtė Arlauskaitė (7a kl.),  Deividas Šach (8b kl.), Kamilė Sudarytė (9a kl.), Arnas Meškys (10b kl).

Sveikiname visus konkurso dalyvius, dėkojame jiems už įsimintinas  akimirkas, geras emocijas, už pastangas ir dėmesį meniniam žodžiui. Džiaugiamėmokyklos mokinių bendryste, gebėjimu būti supratingais, palaikančiais draugais.