Konkursas „Knyga“ 2010

PROJEKTUI „KNYGA – 2010“ PASIBAIGUS!

Ir dar kartą dailės ir technologijų mokytoja metodininkė Jolita Stumbrienė įrodė, kad jos auklėtinių darbai drąsiai gali lygiuotis su profesionaliais dailininkais, nes būtent taip apie šių metų knygą „Pasaulio sukūrimas“ ir jos autores Neringą Gulbinskaitę, Rūtą Ramanauskaitę ir Ernestą Pakulnytę kalbėjo konkurso darbų vertintojai, įteikdami apdovanojimus už „Profesionaliai atliktą kūrybinį darbą“.

RESPUBLIKINIS MOKINIŲ MENINIŲ PROJEKTŲ KONKURSAS „KNYGA“ 2010

Jau dešimtmetį vykstantis konkursas „Knyga“ šiemet kvietė kurti ornamentą, kuris menininko P. Galaunės žodžiais buvo „…vienas iš pirmiausių ir pirmykščių elementų, kuriais žmogus išreiškė savo grožio pajautimą.“

Konkurso organizatoriai siekia ugdyti mokinių meninius gebėjimus bei norą domėtis „dailininko knygos“ koncepcija ir jos kūrimo specifika; skatina pažinti ornamento evoliuciją (per ornamentą susipažįstant su istorija); moko naudoti ornamentą kūryboje kaip komunikavimo priemonę.

Dailės mokytoja Jolita Stumbrienė konkursui pateikė šeštokių Neringos Gulbinskaitės, Rūtos Ramanauskaitės ir devintokės Ernestos Pakulnytės ornamentu papasakotą pasaulio sutvėrimo istoriją.

Gegužės mėnesį bus paskelbti konkurso nugalėtojai.

Primename, kad 2009 m. mokyklos sukurta knyga „Lietuva 1000“ buvo apdovanota Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos socialinio departamento švietimo skyriaus diplomu už knygos idėjos originalumą.