Meniu Uždaryti

Kalbų Kengūra 2014

Lietuvių kalbos mokytoja Sigita Koroliovė, vėlų vasario 24-os dienos vakarą elektroniniu paštu gavusi konkurso „Kalbų kengūra 2014“ užduotis, suprato, kad šį kartą jos ugdytiniams bus nelengva. Užduočių sudėtingumas ir išgąsdino, ir nudžiugino mokytoją, nes šį kartą tradicinis klausimų keturiasdešimtukas buvo parengtas taip, kad be loginio mąstymo, itin didelio pastabumo ir, žinoma, žinių bei gebėjimų, atsakyti teisingai į juos buvo beveik neįmanoma. 
Kalbų kengūros užduotis šiemet pirmą kartą atliko visi mokyklos 5–10 klasių mokiniai, kadangi mokytoja norėjo paraginti kuo daugiau vaikų prisijungti prie šio įdomaus projekto ir palyginti savo žinias bei gebėjimus su girdinčiais bendraamžiais. Vaikams buvo pasiūlyti užduočių lygiai, atitinkantys jų gebėjimus, todėl dauguma jų tikrai susidomėjo šokliosios kengūros projektu. Na, o konkurso senbuvių Roko Koveckio ir Igno Rezniko bei naujokės Veronikos Michailovos darbai jau išsiųsti į Vilnių projekto organizatoriams. 
Sveikiname drąsuolius, raginame kitais metais padidinti kengūros gerbėjų gretas, su nekantrumu laukiame 2014-ųjų metų užduočių įvertinimo ir kviečiame dar kartą atsakyti į anketos „Lietuvių kalbos konkursai mokiniams“ klausimus, pateiktus mokytojos Sigitos svetainėje

http://korsigita.wordpress.com/2014/02/16/lietuviu-kalbos-konkursai-mokiniams-5/ !

Pakeisti teksto dydį
Pakeisti spalvų kontrastą