Meniu Uždaryti

Kalbų Kengūra 2013

Sveikiname!

Sveikiname devintos klasės mokinį Roką Koveckį, šiais metais vienintelį mokyklos atstovą, ir jo mokytoją Sigitą Koroliovę, sėkmingai dalyvavusius respublikinėje „Kalbų kengūroje 2013“! Iki oranžinio konkurso diplomo Rokui pritrūko tik 2,25 taškų! Tačiau tarp 36 482 dalyvių mokinio surinktas 187,75 taškų bagažas atrodo labai solidžiai. Su konkurso rezultatais galite susipažinti čia.

KALBŲ KENGŪRA GRĮŽO!

Po trejų metų pertraukos vėl mokykloje buvo sprendžiamos „Kalbų kengūros 2013“ užduotys. Konkurse ryžosi dalyvauti tik du lietuvių kalbos mokytojos Sigitos Koroliovės ugdytiniai: šeštokė Veronika Michailova ir ištikimas projekto gerbėjas devintokas Rokas Koveckis. Deja, bet kovo 5-osios rytas nesėkmingai susiklostė konkurso debiutantei Veronikai, kuri dėl ligos negalėjo išbandyti savo jėgų  pirmajame savo gyvenime respublikiniame lietuvių kalbos konkurse.

Sekite mūsų informaciją ir sužinosite, kaip sekėsi Rokui varžytis konkurse, savo pavadinime turinčiame skaičių trylika!

Pakeisti teksto dydį
Pakeisti spalvų kontrastą