Meniu Uždaryti

Kalbų Kengūra 2009

Vaikų kūrybinės iniciatyvos fondo svetainėje (www.vkif.lt) skelbiami 2009 – ųjų metų „KALBŲ KENGŪROS“ rezultatai!
Primename, kad tarptautinėje kalbų olimpiadoje lietuvių kalbos užduotis atliko dabartiniai šeštokai Rokas Koveckis, Rūta Ramanauskaitė, Ignas Reznikas ir Neringa Gulbinskaitė (mokyt. S. Koroliovė). Anglų kalbos olimpiadoje dalyvavo Rūta, Ignas ir Neringa (mokyt. L. Jurkuvienė).
Peržvelgus kitų mokyklų duomenis, matyti, kad mūsų komanda atrodo solidžiai ir neatsilieka nuo girdinčiųjų bendraamžių. Dar vienas džiuginantis faktas, kad klaipėdiečiai vieninteliai iš visų Lietuvoje esančių sutrikusios klausos asmenų ugdymo įstaigų nepabūgo dalyvauti šiame renginyje.
Sveikiname jaunuosius olimpiečius ir linkime sėkmės kituose projektuose!

Pakeisti teksto dydį
Pakeisti spalvų kontrastą