KĄ VAIKAI VEIKĖ POLICIJOS KOMISARIATE?

Sausio 22 d. 7a klasės mokiniai lankėsi Klaipėdos apskrities vyriausiajame policijos komisariate. Vaikai pamatė, kur yra laikinai laikomi įstatymus pažeidę asmenys, kur apklausiami nukentėję ar nusikaltimą padarę žmonės. Septintokai turėjo galimybę užduoti rūpimus klausimus policijos pareigūnei, kuri įnešė šiek tiek nerimo, paaiškinusi, jog už įstatymų nesilaikymą gali būti sulaikomi ir nepilnamečiai. Policijos komisariate prasižengusiems vaikams gali tekti praleisti iki 8 val., iki kol juos pasiima tėvai ar globėjai.

Turbūt nedaugelis žino, kad Klaipėdos apskrities vyriausiajame policijos komisariate yra ir muziejus. Mokiniai jame susidomėję apžiūrinėjo seniau ir dabar Lietuvos policijos pareigūnų naudojamus ginklus, uniformas, susisiekimo priemones.

Ačiū ekskursiją pravedusiai policijos pareigūnei už įdomius pasakojimus, gerus įspūdžius ir dovanas!