Meniu Uždaryti

JUDRIŲJŲ PERTRAUKŲ ĮTAKA

Rimta mankšta, azartiškos estafetės, judrieji žaidimai, sukiniai skambant populiariai šokių muzikai ir, savaime aišku, iš Maroko aidu atskriejęs futbolas. Šios veiklos Litorinos mokykloje tapo neatsiejama ugdymo proceso dalimi. Pamokos – susikaupimui, žinių siekimui, gebėjimų lavinimui, o pertraukos – atsipalaidavimui, sveikam judumui, varžyboms, smagiam bendravimui. Tokius pokyčius į mokyklą atnešė projektas „Judriosios popietės“, bendrai finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo mainų paramos fondas. Fondo lėšomis įsigytas inventorius įtraukė vaikus ir į tradicines, ir į virtualias veiklas, skatinančias judėti, padedančias nuimti pamokų metu susikaupusį nuovargį ir įtampą, mokančias dirbti komandoje.

Pakeisti teksto dydį
Pakeisti spalvų kontrastą