Meniu Uždaryti

JUDRIOS, ĮDOMIOS IR SMAGIOS VEIKLOS

 Birželio mėnesį projekas „Judriosios popietės“, bendrai finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo mainų ir paramos fondas, pasiekė finišą. Bet tik tarpinį finišą, nes jis tęsis dar ne vienus metus. Pirmaisiais mokslo metais projekto vykdytojai organizavo 78 užsiėmimus. Juos pagyvino ir sutelkė vaikus trys interaktyvios universalios edukacijos ir judesio platformos, keturi interaktyvūs ekranai. Užsiėmimų metu didžiausias dėmesys skirtas vaikų dėmesio, koordinacijos, pusiausvyros, smulkiosios ir stambiosios motorikos lavinimui. Tačiau ne mažiau svarbi buvo ir vaikų emocinė būsena. Spalvingų, įtraukiančių priemonių dėka pertraukos tarp pamokų ir po jų tapo judresnės, įdomesnės ir smagesnės.

     Kol mokiniai atostogaus, projekto vykdytojai ieškos naujų idėjų, kurias pradės įgyvendinti nuo pat pirmųjų naujų mokslo metų dienų.

Pakeisti teksto dydį
Pakeisti spalvų kontrastą