JAUNŲJŲ PILIEČIŲ UGDYMAS

Kovo 1 diena Litorinos mokykloje vyko pilietiškumo ugdymo renginiai. Vyresnieji dalyvavo Klaipėdos universiteto Viešojo administravimo ir politikos mokslų katedros lektorės Gabrielės Burbulytės-Tsiskarishvili paskaitoje. Mokiniai aiškinosi, kas yra pilietiškumas, kokiais bruožais pasižymi geras pilietis, kaip ugdytis pilietiškumo įgūdžius. Pradinių klasių mokiniai jungėsi į Valstybės pažinimo centro organizuojamą nuotolinę edukaciją „Atrask simbolio prasmę“, kurios metu kartu su edukatore kalbėjosi apie Lietuvos simbolius, jų spalvas ir reikšmes, dėliojo Lietuvos miestų herbų dėliones. 5–10 klasių mokinius Valstybės pažinimo centro edukatorė supažindino su Lietuvos Respublikos Prezidentais, jų veiklomis ir funkcijomis. Įgytas žinias edukacijos dalyviai pasitikrino visų mėgstamu internetiniu apklausų įrankiu „Kahoot“.

Ši diena padėjo suprasti, kad už savo valstybę yra atsakingi ne tik suaugusieji, bet ir visi vaikai.