Kovo 14–22 dienomis mokykloje vyksta Gamtos mokslų savaitė, į kurią įsilieja ir antrojo pusmečio patyriminė veikla „Vanduo – įprastas ir stebuklingas“. Tad šiandien vykusi Jaunojo mokslininko diena buvo skirta gyvybės šaltiniui vandeniui. Mažas vandens lašiukas šiandien virto gražuole snaige, spalvinga vaivorykšte, lietaus debesimi, pavojingu viesulu, siautėjančia sniego pūga… Paprasti eksperimentai išaugo iki sudėtingų mokslinių atradimų, nuostabą keliančių triukų, žinių suteikiančių bandymų, kuriuos atliko ir mokiniai, ir mokytojai, ir tikra mokslininkė. Daugelį eksperimentų galima pakartoti namuose, tad tėvelių, brolių ir seserų laukia malonūs netikėtumai, kuriuos visi šios dienos dalyviai, pasisėmę daug žinių ir potyrių, lengvai paaiškins.
Šiais slapukais aktyvinamos pagrindinės svetainės naršymo ar prieigos funkcijos. Be šių slapukų svetainė tinkamai neveiks.
