Meniu Uždaryti

IŠVYKA Į TRIUŠIŲ ŪKĮ

Klaipėdos Litorinos mokyklos 1a, 3a, 4a ir 4b klasių mokiniai su mokytojomis Erlanda Rimšiene, Rima Baltrimiene, padėjėjomis Agne ir Svetlana dėkingi Šviečiamosios gyvulininkystės programai „AUGINK, RŪPINKIS, MYLĖK“ už nuostabią pažintinę išvyką į Vaido Purmalio triušių ūkį Kretingos rajone.

Ūkyje mokiniai pamatė, kaip gyvena triušiai, sužinojo, kuo jie minta, kiek atsiveda jauniklių ir per kiek laiko užauga. Didžiausią įspūdį vaikams paliko ūkininko pasiūlymas paimti į rankas švelniakailius gyvūnėlius, paglostyti juos, prisiglausti. Ūkyje triušiai klauso įvairios muzikos, tad ji lydėjo ir ekskursantus. Ir ne tik muzika, bet ir nuolat aplink besisukinėjęs linksmuolis šuniukas Dikas!

Išvykos įspūdžius perkėlę į spalvinimo lapus, mokiniai padėkojo svetingam šeimininkui ir puikiai nusiteikę nuvyko papietauti į Kretingoje esantį restoraną „Smagratis“. Gardžių pietų metu vaikai nenustojo kalbėti apie triušiukus ir apie Diką. Kalbėjo apie juos ir grįžę į mokyklą.

Šviečiamosios gyvulininkystės programa „AUGINK, RŪPINKIS, MYLĖK“ suteikė mokiniams ne tik daug teorinių ir praktinių žinių, bet ir nepamirštamų įspūdžių!

Pakeisti teksto dydį
Pakeisti spalvų kontrastą