Meniu Uždaryti

INTERAKTYVIOS GRINDYS ŽAIDIMAMS IR UGDYMUI(SI)

Rugsėjo mėnesį mokykloje prasidėjusio sporto projekto „Judriosios popietės“, bendrai finansuojamo Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo mainų paramos fondas, vykdytojai džiaugėsi gražiu rudeniu, nes smagiomis sportinėmis veiklomis nesunkiai išviliodavo mokinius į mokyklos kiemą ar stadioną. Bet ką daryti, kai prasideda niūrios, lietingos, tamsios dienos? Nedidelėse mokyklos erdvėse sporto varžybas organizuoti nepatogu, mėtyti kamuolį ar lėkštę – nesaugu, tad tenka ieškoti uždaroms patalpoms tinkančių judrių žaidimų su balionais, muilo burbulais, užsiimti gyvūnų joga, atlikti kaniterapinių šunų siūlomus pratimus…

– O ką dar veiksime? – nuolat klausdavo vaikai ugdytojų, sunkiai berandančių atsakymą. Taip buvo iki tol, kol mokykloje neatsirado interaktyvios grindys „FlySky“.

Nežinantiems paaiškinsime, kad šios grindys ne tik skatins vaikus judėti, bet tuo pačiu atliks ugdomąjį darbą, kadangi į jas įdiegta programinė įranga siūlo judesių koordinaciją, suvokimą, jutiminę integraciją, dėmesio koncentraciją, kūrybiškumą lavinančius žaidimus ir užduotis.     Interaktyvios grindys bus įjungtos netrukus, po ugdytojų apmokymų, tad tikimės, kad kiti projekto reportažai pateiks ne vieną staigmeną. Taigi nepraleiskite projekto naujienų!

Daugiau informacijos apie projektą rasite kategorijoje JUDRIOSIOS POPIETĖS  (https://www.litorinosmokykla.lt/category/projektai/nacionaliniai/judriosios-popietes/)

Pakeisti teksto dydį
Pakeisti spalvų kontrastą