INTEGRUOTA GAMTOS MOKSLŲ PAMOKA

Tęsdamos mokykloje vykstančią patyriminio ugdymo veiklą ,,Vanduo – įprastas ir stebuklingas“, mokytojos RENATA AGLINSKIENĖ, VIDA ČERNIAUSKIENĖ, JŪRATĖ KAČINSKIENĖ IR RASA RAPOLAVIČIENĖ parengė ir pravedė integruotą biologijos, fizikos ir geografijos pamoką ,,Baltijos jūros biologinė įvairovė ir žuvies sandara“.

Pamokoje mokiniai įtvirtino žinias apie labiausiai paplitusias Baltijos jūroje gyvenančias žuvų ir žinduolių rūšis; pasinaudodami fizikos ir biologijos pamokose įgytomis žiniomis ir patirtimi aktyviai įsijungė į diskusiją apie žuvų sandarą ir jų prisitaikymą gyventi vandenyje. Teeorines žinias ugdytiniai pasitikrino skrosdami žuvis ir stebėdami jų išorinės ir vidinės sandaros dalis pro mikroskopą. Nors, pasak mokytojų, buvo baimintasi neigiamos mokinių reakcijos į žuvies organus, būtent ši pamokos dalis vaikams paliko didžiausią įspūdį!