Meniu Uždaryti

IKT ir inovatyvūs mokymo(si) metodai

PROJEKTAS „PRADINIŲ KLASIŲ IR SPECIALIOJO UGDYMO PEDAGOGŲ KOMPETENCIJŲ TAIKYTI IKT IR INOVATYVIUS MOKYMO(SI) METODUS TOBULINIMAS“
Lapkričio 7 – ą dieną net šešios mokyklos pedagogės sėkmingai baigė 40 – ies akademinių valandų programą „Pedagogų kompiuterinio raštingumo kvalifikacijos kėlimo kursai“, kuriuos organizavo Klaipėdos pedagogų švietimo ir kultūros centras, parengęs projektą „Pradinių klasių ir specialiojo ugdymo pedagogų kompetencijų taikyti IKT ir inovatyvius mokymo(si) metodus tobulinimas“.
Dėstytojas Vytautas Krutulis supažindino ir išmokė parengti programinę įrangą, paruošti kompiuteriu tekstinę ir vaizdinę mokymo ir mokymosi medžiagą, naudotis pagrindinėmis interneto paslaugomis.

Pakeisti teksto dydį
Pakeisti spalvų kontrastą