Meniu Uždaryti

GIMTADIENIO ŠVENTĖ VAIKAMS

Jeigu kas nors rašo dienoraštį ar kažkaip ypatingai žymi kalendoriaus langelius, neabejotinai spalio 20 dieną išskirs iš kitų, kadangi šiandien prasidėjo Litorinos mokyklos trisdešimtmečio renginiai. Pirmoji šventinė diena buvo padovanota mokiniams, nes būtent jie kuria mokyklos istoriją. Šventė taip pat prasidėjo nuo istorijos, tiesa, senesnės nei Litorinos mokyklos, bet joje taip pat pagrindinį vaidmenį atliko vaikas – Antuano de Sent Egziuperi pasakos „Mažasis princas“ herojus.

Pasakai pasibaigus visi kūrė linkėjimus, sugulusius į laiko kapsulę, kurią mokyklos direktorė Renata Aglinskienė pažadėjo saugoti ir atidaryti kito jubiliejaus metu.

Visuose mokyklos aukštuose veikė šventinės stotelės, kurias organizavo ir mokytojai, ir vaikų tėveliai. Kaip jau įprasta gimtadienio šventėse, buvo piešiama ant veidų, daromos tatuiruotės, pinamos ypatingos kasos, plakamas gaivus kokteilis, organizuojami žaidimai ir smagios užduotys.

Atrodo, kad šiandien šventė ir gamta, padovanojusi mokyklos bendruomenei saulėtą dieną. Todėl mokyklos kieme įvyko visos suplanuotos veiklos: mandalos kūrimas iš gamtinių medžiagų, gimtadienio dainos atlikimas, diskoteka, kurioje nuotaiką kėlė didžėjus Tomas. Šokiai lauke sužadino ir apetitą, tad šventė persikėlė į klases, kuriose linksmybės tęsėsi prie gardumynais nukrautų stalų. Ilgiausių metų, miela mokykla!

Skip to content