Meniu Uždaryti

GERUMO LAUKNEŠĖLIAI IŠVAŽIAVO!

Ne veltui sakoma, kad gerumas atsiperka. Šiandien mokyklos bendruomenė jo gavo su kaupu. Nors gerumo paimti negalėjo, pajuto jį viduje: vieniems per kūnus bėgo šiurpuliukai, kitiems gerklėse užstrigo ašarų gumuliukai, tretiems stipriau pradėjo plakti širdys pamačius išvykstančią akcijos „Gerumo lauknešėliai“ delegaciją. Žinojimas, kad tavo saldi dovanėlė netrukus bus perduota nepažįstamam seneliui ar močiutei, kuriems to labai trūksta, suvokimas, kad tai praskaidrins vienišas bejėgių žmonių dienas, prasiskverbė į giliausias sielos kerteles ir sukėlė keistą jausmą, susimaišiusį su liūdesiu ir džiaugsmu. Ačiū už tą jausmą idėjos sumanytojams, ačiū prie jos prisijungusiems socialiniams partneriams, ačiū kepusiems mokykloje ir namuose, ačiū išvežusiems lauknešėlius ir parvežusiems gėrio aidą!

Pakeisti teksto dydį
Pakeisti spalvų kontrastą