FORUMAS, PASKATINĘS PAŽVELGTI Į ATEITIES JŪRĄ

Pasaulinės jūros dienos proga Klaipėdos Litorinos mokyklos mokiniai buvo pakviesti į interaktyvų forumą, kuriame įvairių edukacijų dėka sužinojo, kaip yra valdomi ir kaip uoste kraunami laivai, kaip laivų statykloje suvirinamos jų detalės. Jūrinių mazgų dirbtuvėse forumo dalyviai mokėsi rišti mazgus, edukacijų erdvėje stebėjo virtualios realybės jūrinių vaizdo įrašų demonstracijas.

Roberto Petrausko moderuojamame forume buvo skaitomi pranešimai apie jūrą, apie jos galimybes, pristatyta laivybos istorija ir ateities gairės.

Daug dėmesio buvo skirta su jūra susijusioms profesijoms, aptartos karjeros perspektyvos jūriniame sektoriuje. Taip pat buvo pristatytos jūrinės inovacijos ir tyrimai, aplinkosauginiai sprendimai, kurie gali padėti pasirūpinti jūros ekosistema.