EUROPOS JUDUMO SAVAITĖ

Rugsėjo 16–22 dienomis vykusios Europos judumo savaitės tema buvo „Bendrauk lengviau“, o šūkis – „Judėk laisviau“. Kampanijos sumanytojai šia tema siekė atkurti žmonių bendravimą po COVID-19 pandemijos suvaržymų ir ribojimų.

Litorinos mokykla judumo savaitę pradėjo žygiu „Draugystės kelias“. Kas dieną vaikai užpildydavo mokyklos  kiemą linksmomis mankštomis ir judriais žaidimais, o lyjant lietui, dalyvavo žaidime „Suk laimės ratą!“, išmokiusį daug naujų sportinių pratimų; sukosi bendro šokio rate; žinias apie ekologiškas transporto priemones ir judėjimą pasitikrino neįprastoje viktorinoje „Judėk ir draugui padėk“, kurioje neteisingo atsakymo atveju teko sukti dar vieną ratą, nulemdavusį, kokį pratimą ar judesį reikės atlikti.

Įveikusi visus judumo savaitei iškeltus tikslus, mokyklos bendruomenė fiziškai susitiprėjo ir dar labiau suartėjo.