EDUKACINIS ŽYGIS

Šiltas birželis ir išradingi mokytojai išviliojo vaikus iš klasių ir pasiūlė nuotykių kupiną žygį „ATRASK IR PATIRK SMILTYNĘ KITAIP“. Suvieniję jėgas mokytojai sukūrė integruotų pamokų ciklą, kurio metu vaikai susipažino su Kuršių nerijos istorija, aptarė geografinius objektus, stebėjo ir tyrinėjo gamtą, plėtė žodyną naujais augalų ir vabzdžių pavadinimais, prisiminė skaitytus kūrinius, vaizdingus posakius, dainuotas dainas, matytus filmus apie jūrą, ieškojo nurodytų objektų, mokėsi geometrijos smėlyje braižydami figūras, kūrė žuvų koliažus, daug žingsniavo, bėgiojo ir mankštinosi. Tačiau po tokios aktyvios dienos dar rado jėgų aptarti atliktas užduotis, pasidalinti patirtais įspūdžiais, pasidžiaugti gautais įvertinimais ir sušokti trankų šokį.