DOVANA MIESTUI

Klaipėdos apygardos teisme eksponuojama Litorinos mokyklos 5–10 klasių mokinių ir jų mokytojos Jolitos Stumbrienės piešinių paroda „MANO MYLIMAM MIESTUI“, skirta Klaipėdos krašto prijungimo prie Lietuvos 100-mečiui. Svarbiausias šio krašto miestas – Klaipėda. Jame gera gyventi visiems, nes tai – daugiatautis miestas. Uostamiesčio daugiatautiškumą atspindi piešiniams panaudotos ne tik lietuvių, bet ir prancūzų, estų, kartvelų dailininkų kūrybinių darbų reprodukcijos, tarp kurių darniai įsiliejo vyresniųjų klasių mokinių grafikos objektai: augalai, gyvūnai, fantastinės būtybės… Visą šią jaukią profesionalų ir vaikų kūrybos dermę Litorinos mokykla dovanoja Klaipėdos gyventojams ir uostamiestį aplankantiems svečiams.