Meniu Uždaryti

DIDELI „MAŽOJO PRINCO“ STEBUKLAI

Skelbimas, kviečiantis birželio 5 dieną į spektaklį „Mažojo Princo kelionė po vertybių pasaulį“ buvo paskelbtas jau senokai. Ir artistai, ir žiūrovai jo nekantriai laukė, nes buvo žadamas ne tik džiaugsmas akims ir sielai, bet ir skrandžiui – smagus piknikas mokyklos kieme ir ledų autobusėlis.

Projekto organizatorės – Klaipėdos regos ugdymo centro vyriausioji socialinė darbuotoja Alina Glybina ir mokytoja Evelina Spiriūtė, Klaipėdos lopšelio-darželio „Žemuogėlė“ vyresnioji meninio ugdymo mokytoja Alina Miliauskaitė, Klaipėdos lopšelio-darželio „Pagrandukas“ ikimokyklinio ugdymo mokytoja Gretė Simaitė ir Klaipėdos Litorinos mokyklos auklėtoja Gabrielė Mironaitė – garsiąja pasaka siuntė žinutę, kad visi žmonės yra lygūs, kad jokia negalia nenusveria lygybės svarstyklių, nes svarbiausia yra tai, kas slypi žmogaus širdyje.

Knyga „Mažasis princas“ buvo išleista Antrojo pasaulinio karo metu. Jos autorius buvo karo lakūnas. Sutapimas ar ne, bet šiandien šią pasaką kartu su Litorinos mokyklos bendruomene žiūrėjo… JAV ambasados gynybos skyriaus atašė padėjėjas Tadas Stanaitis ir JAV karo laivo „USS New York“ įgula. Jūrininkai ir karininkai papasakojo apie savo laivą, jo misiją, privalumus, o po to smagiai su vaikais iškylavo, žaidė ir sportavo.

Neįtikėtina, kad aštuonias dešimtis metų skaičiuojanti pasaka tebekuria stebuklus ir dovanoja didelį džiaugsmą jos skaitytojams!

Pakeisti teksto dydį
Pakeisti spalvų kontrastą