Rugsėjo 25 dieną Litorinos mokyklos bendruomenės atstovai buvo pakviesti į Klaipėdos miesto savivaldybės organizuotą psichotropinių medžiagų prevencijos konferenciją „Būk išgirstas“. Konferencija šia tema vyksta jau antrą kartą, tačiau šiemetiniame renginyje skambėjo ne pranešimai, o buvo sukurta erdvė atviram pokalbiui ir diskusijoms apie jautrią jaunimo problemą. Į renginį susirinko daugiau nei 200 dalyvių: jaunimas, su juo dirbantys specialistai, pedagogai, tėvai, psichologai, policijos pareigūnai, siekiantys skatinti nulinę toleranciją narkotikams ir ieškantys įgyvendinamų prevencijos sprendimų.
Šiais slapukais aktyvinamos pagrindinės svetainės naršymo ar prieigos funkcijos. Be šių slapukų svetainė tinkamai neveiks.
