Meniu Uždaryti

„BŪK IŠGIRSTAS“

Rugsėjo 25 dieną Litorinos mokyklos bendruomenės atstovai buvo pakviesti į Klaipėdos miesto savivaldybės organizuotą psichotropinių medžiagų prevencijos konferenciją „Būk išgirstas“. Konferencija šia tema vyksta jau antrą kartą, tačiau šiemetiniame renginyje skambėjo ne pranešimai, o buvo sukurta erdvė atviram pokalbiui ir diskusijoms apie jautrią jaunimo problemą. Į renginį susirinko daugiau nei 200 dalyvių: jaunimas, su juo dirbantys specialistai, pedagogai, tėvai, psichologai, policijos pareigūnai, siekiantys skatinti nulinę toleranciją narkotikams ir ieškantys įgyvendinamų prevencijos sprendimų.

Skip to content