AUTIZMO SUPRATIMO MĖNUO

Balandis – autizmo supratimo mėnuo, per kurį visuomenė skatinama ne tik geriau suprasti, su kokiais iššūkiais susiduria autizmo spektro sutrikimą turintys asmenys, bet ir pamatyti šių žmonių GALIAS. Klaipėdos Litorinos mokyklos 1f ir 1d klasės mokiniai kartu su mokytojomis šį ypatingą mėnesį pasitiko kovo 28 dieną atvykę susipažinti su Klaipėdos lopšelio-darželio „Puriena“ Aitvarėlių grupės ugdytiniais. Susitikę vaikai pagamino skėtį, kuriuo norėjo parodyti, jog visi gali gyventi bendrystėje. Skėtis buvo gražiai dekoruotas: Aitvarėlių grupės ugdytiniai rašė nuoširdžius linkėjimus, o Litorinos pirmokėliai kiekvieną lietaus lašelį papuošė širdelėmis – dėkingumo už nuoširdžią bendrystę simboliais. Po prasmingo darbo susibūrę į didelį šokių ratą, vaikai rodė vienas kitam įvairius žingsnelius, keitėsi dovanomis. Šis susitikimas dar kartą parodė, kad stereotipus kuria suaugusieji, o vaikai viską priima atvira širdimi.