Meniu Uždaryti

„ATVERK AKIS Į GAMTĄ“

 Gamtos mokslų savaitė mokykloje kasmet yra labai laukiama, nes jos organizatoriai mokiniams pasiūlo gausybę veiklų, skatinančių domėtis gamtos mokslais, plečiančių akiratį, raginančių atkreipti dėmesį į gamtosaugą.

     Pirmoji savaitės diena prasidėjo iškilmingai – buvo iškelta Žemės vėliava ir paminėta Žemės diena. Antroji diena „Būk atsakingas – saugok gamtą!“ buvo skirta kūrybinei veiklai. Visa mokykla kūrė plakatus, komiksus, eilėraščius, piešinius, kviečiančius susivienyti ir prisidėti prie planetos gerovės. Trečiąją dieną mokyklos fojė tapo meteorologijos stotimi, kurioje buvo dalinamasi patyriminio ugdymo programos „Jaunasis sinoptikas“ nuveiktais darbais, o „Jaunojo mokslininko“ laboratorijoje dešimtokai demonstravo eksperimentus, padėjusius suprasti, kas gi yra atmosferos slėgis. Kadangi meteorologijos žinių įgyta buvo tikrai daug, ketvirtadienį visi nusipelnė šventės – Meteorologijos dienos minėjimo. Savaitė baigėsi labai įdomia paroda – vaikų pagamintais barometrais – ir įspūdingos kristalų karalystės pristatymu!

Pakeisti teksto dydį
Pakeisti spalvų kontrastą