Meniu Uždaryti

ATEITIES BENDRADARBIAVIMO HORIZONTAI

Rugsėjo 14–15 dienomis mokykloje viešėjo kolegos iš Estijos, Viljandi Kaare mokyklos. Po pažinties su mokykla buvo aptartos tarptautinio bendradarbiavimo, metodinės patirties dalijimosi ir projektų įgyvendinimo galimybės.

Naujas bendradarbiavimas prasidės gamtosauginiu eTwinning projektu „Saugokite aplinką ir tausokite ją“ (Keep the Environment and Save the Environment). Pirmą kartą mokyklos praktikoje eTwinning projektas buvo planuojamas gyvai, pirmą kartą jo dalyviai turės galimybę pasisveikinti ne tik ekranuose, bet ir paspausti vienas kitam rankas, mokytis vieni iš kitų, dalyvauti bendrose veiklose, kadangi pavasarį numatytas abiejų mokyklų susitikimas Klaipėdoje.

Džiugu, kad mezgasi nauji bendradarbiavimo ryšiai, praplėsiantys abiejų įstaigų tobulėjimo horizontus!

Pakeisti teksto dydį
Pakeisti spalvų kontrastą