„AŠ NEABEJINGAS, O TU?“

Gruodžio pradžioje vyko renginys „AŠ NEABEJINGAS, O TU?“, skirtas Tarptautinei žmonių su negalia dienai paminėti. Su renginio organizatoriais, Lietuvos jūrų muziejaus Delfinų terapijos centru ir Klaipėdos universiteto Sveikatos mokslų fakulteto Holistinės medicinos ir reabilitacijos katedra, jau penktus metus bendradarbiaujančiai Klaipėdos Litorinos mokyklai suteikta garbė būti šio renginio partneriu.

Tiesioginės transliacijos metu pradinių klasių mokiniai turėjo galimybę pažinti ir suprasti  negalią, stebėti diskusijas ir interviu negalios tema su renginio svečiais, dalyvauti edukacijose, matyti ir įsitraukti į praktines veiklas kartu su renginio vedėjais ir delfinais, sulaukti atminimo dovanėlių.

Nors renginys vyko nuotoliniu būdu, bet tai nesumenkino  jo svarbos, patirtų įspūdžių ir bendrystės  jausmo.