Meniu Uždaryti

ANT AUKŠČIAUSIO LAIPTELIO

Klaipėdos Litorinos mokykloje tris savaites vyko vasaros dienos stovykla „LAIPTELIAI Į SĖKMĘ“. Stovyklą organizavo mokyklos ugdytojai, projekto „Judriosios popietės“, bendrai finansuojamo Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurias administruoja Nacionalinė sporto agentūra prie Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos, vykdytojai ir savanoriai. Pirmosiose dviejose pamainose šurmuliavo pradinukai, o į trečiąją rinkosi vyresnieji, kantriai, stropiai ir atkakliai mokęsi tokius ilgus mokslo metus. Tad finišas mokiniams buvo pelnytai smagus ir įdomus.

   Susirinkę pirmąją dieną į stovyklą, vaikai nebepažino tradicinių aplinkų: vienų laukė piešimo ant plėvelės studija, kitų – mokslų bendražygės kalaitės Kleopatros portreto marginimas, treti darbavosi emocijų pažinimo dirbtuvėse, dalyvavo neįprastoje, bet labai smagioje mankštoje, o ketvirti keliavo ieškoti paslaptingo laivo, kuriame gal kažkada darbavosi piratai!

   Antroji diena buvo praleista Lietuvos jūrų muziejuje, kuris šį kartą viliojo paslaptingais povandeninio pasaulio gyventojais, suteikusiais galimybę ir atsipalaiduoti, ir pasinerti į kūrybines veiklas.

   Trečiąją dieną stovyklautojų laukė netikėtumas – susitikimas su ugniagesiais, kurie dar kartą papasakojo apie savo profesiją, leido pasimatuoti darbo uniformą, pakilnoti nemažai sveriančius įrankius, išbandyti save dirbant su laistymo žarna. Ugniagesiai stovyklautojams suteikė neįkainojamos patirties, mokančios dirbti komandoje, padedančios įveikti baimę, skiepijančios empatijos jausmą, atskleidžiančios giliai savyje esančius jausmus ir emocijas.

   Ugniagesių įkvėpti stovyklautojai ketvirtąją dieną skyrė sportui. Tam pasitarnavo kaimynystėje esantis Sąjūdžio parkas. Pasisėmę jėgų visi draugiškai iškeliavo į pajūrį, kuriame paliko paslaptingą užrašą. Tie, kas sugebės jį rasti ir perskaityti, bus pasiekę aukščiausią sėkmės laiptelį, leidžiantį drąsiai save vadinti mūsų bendruomenės dalimi!

Pakeisti teksto dydį
Pakeisti spalvų kontrastą