Meniu Uždaryti

AČIŪ…

Įdomu, kam yra lengviau – išeinantiems mokiniams ar pasiliekantiems mokytojams? Kam yra ramiau – peržengiantiems mokyklos slenkstį ar liekantiems už jo? Kam yra įdomiau – žvilgčiojantiems pro naujų gyvenimo durų tarpelį ar jau plačiai jas atveriantiems? Atsakymai turėtų būti įvairūs, tačiau vienu klausimu sutaria visi – pamiltus mokinius išleisti yra džiugu, bet tuo pačiu labai sunku.

Birželio 14 dieną dešimt jaunuolių susiruošė į kelionę. Ačiū juos išlydėjusiems mokyklos vadovams, mokytojams ir tėvams už sukrautą didelį žinių, patirties ir vertybių bagažą. Ačiū už keliauninkams įduotus paskutinius patarimus ir linkėjimus. Ačiū Klaipėdos Jeronimo Kačinsko muzikos mokyklai už jautrią muzikinę dovaną iškeliaujantiems, ačiū dešimtoko Airono Vaičikausko broliui Tajui už mėlyną, mėlyną jūrą, ačiū Klaipėdos Martyno Mažvydo progimnazijai už nuostabią paskutinę muzikos pamoką mūsų dešimtokams.

Ačiū, Jums Vaikai, už nuostabų laiką, išgyventą kartu. Laimingos kelionės, Aivarai, Aironai, Arnai, Danieliau, Deimante, Deividai,  Emilija, Matai, Nojau, Ugniau!

Šventės akimirkas rasite mokyklos Facebook puslapyje https://www.facebook.com/profile.php?id=100057358281923

Pakeisti teksto dydį
Pakeisti spalvų kontrastą