„Augink, rūpinkis, mylėk“

1P, 2A, 3A, 4A, 3B klasių mokiniai aktyviai dalyvauja Šviečiamosios gyvulininkystės programoje „Augink, rūpinkis, mylėk“. Žiūrėdami filmuotą medžiagą, naudodamiesi savo asmenine patirtimi, lipdydami, karpydami, klijuodami, piešdami, atlikdami užduotis užduočių knygelėse programos dalyviai susipažino su arklininkyste, pienininkyste, avininkyste, ožkininkyste, kiaulininkyste, kailine žvėrininkyste, paukštininkyste, bitininkyste, mėsiniais galvijais, saugomomis senosios Lietuvos ūkinių gyvūnų veislėmis. Mokiniai sužinojo daug įdomių naujų faktų apie gyvūnus, ūkininkus, ūkininkavimo kilmę ir tradicijas. Kai kurie  vaikai labai domėjosi darbo galimybėmis Lietuvos žemės ūkyje. Dalyvavimas programoje džiugino ne tik jos dalyvius. Pasiektais rezultatais, sukurtais darbeliais džiaugėsi ir vaikų tėveliai, ir mokytojai, ir kitų klasių mokiniai.

Atlikę daug užduočių, įgiję dar daugiau žinių, vaikai iškeliavo atostogauti, tačiau visi sakė, kad su nekantrumu lauks programos tęsinio rudenį, kadangi žino, jog lankysis viename iš Lietuvos ūkių.