1994-ieji

1994-ųjų rugsėjis mokinius ir mokytojus pasitiko iškilmingai, bet keistai – lyg ir būdami 15-osios vidurinės mokyklos bendruomenės dalimi, mes mokėmės naujai įsikūrusioje 2-ojoje pradinėje mokykloje (dabartinė Gilijos pradinė mokykla), tačiau pietauti, kaip tikri šeimos nariai, keliaudavome į penkioliktąją vidurinę. Tokia keista padėtis tęsėsi iki 1995 m. balandžio mėnesio. Tą mėnesį mes ir vėl buvome perduoti! Klaipėdos 15-oji vidurinė mokykla atidavė, o gal atsikratė, ir mes tapome Klaipėdos 2-osios pradinės mokyklos nariais.

Nuotraukoje užfiksuota Naujųjų metų šventė, kuri, laimė, buvo paskutinė niekam nereikalingų kurčiųjų klasių šventė. Rašome – laimė, nes kitas metraščio puslapis pradės pasakoti naują, be galo įdomią istoriją.

Todėl nepamirškite bent retkarčiais užsukti į šio projekto puslapį!