1990-ieji

1989-aisiais metais įsteigtoje kurčiųjų klasėje gana greitai įvyko permainos, nes ji buvo padalinta į dvi – kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų – klases. Prie mokytojos Rimos Baltrimienės prisijungė Ulijana Petraitienė. Įsidėmėkite šį vardą ir pavardę, kadangi Ulijana suvaidins didelį vaidmenį Klaipėdos kurčiųjų mokyklos bendruomenėje.
1990-ieji
Sėkmingas sutrikusios klausos vaikų klasės startas neliko nepastebėtas. Norinčių mokytis Klaipėdoje buvo nemažai, todėl klasės vaikams, turintiems klausos negalią, buvo steigiamos viena po kitos. Į mokyklos-internato bendruomenę įsiliejo pulkas jaunu tuometinio Šiaulių pedagoginio instituto absolvenčių: Lina Grigaliūnienė, Jolita Stumbrienė, Sigita Liukpetrienė. Linai buvo patikėti pirmokėliai, kuriems dabar jau per trisdešimt. Jolita perėmė Ulijanos antrokus, o Sigita iš pradžių ugdė mažuosius popietinės veiklos metu, tačiau, nežiūrint į prasidėjusius mokslo metus, į mokyklą vis atvykdavo nauji vaikai, todėl 1990-aisiais metais joje jau veikė keturios pradinės klasės!