Mes ir projektai

Visa informacija apie vykdomos ir dalyvavimą projektuose

Mokytojams

Informacija apie susirinkimus, vykdomus kvalifikacijos kėlimus ir t.t.

Mokiniams ir tėvams

Pamokų tvarkaraščiai ir atostogų laikas, priėmimą į įstaigą

VERSLUMO UGDYMAS

Verslumo ugdymo sąvoka dažniau girdima aukštesnėse klasėse, tačiau vis garsiau pradedama kalbėti, kad verslumo kompetenciją reikia lavinti nuo mažens. Kaip tai daryti? Ar bus pasiekti

TARPTAUTINĖS VAIKŲ DIENOS DISKOTEKA

Saulėta nuotaika, geltona banga, tingūs vėjo laukiantys malūnėliai, trapūs, bet daug džiugesio suteikę muilo burbulai, vaikiški piešiniai, skardus juokas  – tai pati smagiausia Tarptautinės vaikų gynimo dienos šventė!

NAUJAS ŽVILGSNIS Į KINTUS

Pirmoji po karantino išvyka į Kintų Vydūno kultūros centrą buvo skirta pažinti Kuršių marių žvejybos ypatumus ir jų dėka atsiradusius unikalius, analogų pasaulyje neturinčius vėliukus.

Archyvas

Dabartinis laikas

Partneriai

Draugaukime

Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Rodyti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Atsiliepimai apie mokyklą

MOKYKLOS MISIJA
Ugdyti savarankišką, laisvą, pajėgų, savo gyvenimą kurti gebantį žmogų, ugdyti mokinių saugumo visuomenėje ir pasitikėjimo visuomene jausmą. Šito siekdama mokykla formuoja dorą bei dvasiškai turtingą, bendradarbiauti gebančią, toliau mokytis ir profesiją pasirinkti pasirengusią, tautiškai ir kultūriškai susipratusią, kūrybingą ir darnos siekti pajėgiančią vaiko asmenybę.

MOKYKLOS VIZIJA
Litorinos mokykla – auganti, moderni, patraukli, vykdanti  kokybišką specialųjį  ikimokyklinį, priešmokyklinį, pradinį, pagrindinį formalųjį ir neformalųjį ugdymą, teikianti surdopedagoginę pagalbą Vakarų Lietuvos regiono sutrikusios klausos vaikams, jų tėvams (globėjams) ir pedagogams.

PRIORITETAS
Plėtoti ugdytinių komunikacinius gebėjimus – produktyviai mąstyti, kurti, bendradarbiauti, bei informacinę kultūrą – kompiuterinį raštingumą, lietuvių ir užsienio kalbų mokėjimą.

STRATEGINIS TIKSLAS
Užtikrinti kokybišką ugdymo proceso organizavimą ir  gerinti materialinę, techninę ir informacinę bazę.

1,2% PARAMA ĮSTAIGAI

Kviečiame ir šiais metais skirti 1,2 proc. gyventojų pajamų mokesčio (GPM) Klaipėdos Litorinos mokyklai. Skirdami paramą Jūs prisidedate prie mokyklos gerovės kūrimo!

Susisiekite su mumis

Mums labai svarbi jūsų nuomonė, nes tikime, kad viskas, kas geriausia, yra sukuriama bendromis pastangomis, todėl maloniai Jūsų prašome pasidalinti savo mintimis, išsakyti pastabas, o gal tiesiog pagirti kurį nors mūsų mokyklos narį 🙂

Administracijos darbo laikas

I – IV  08:00 – 17:00