Mes ir projektai

Visa informacija apie vykdomos ir dalyvavimą projektuose

Mokytojams

Informacija apie susirinkimus, vykdomus kvalifikacijos kėlimus ir t.t.

Mokiniams ir tėvams

Pamokų tvarkaraščiai ir atostogų laikas, priėmimą į įstaigą

DOVANOS IR DOVANĖLĖS!

Naujus mokslo metus respublikinio konkurso „Žalioji palangė“ laimėtojai pradėjo su dovanomis, kurios džiugins ne tik šiltais padėkos žodžiais, naudinga edukacine medžiaga, įdomiomis knygomis, bet ir

UNIKALI PARODA

Lipant mokyklos laiptais akį traukia spalvingi gamtos vaizdai. Tai – analogų neturinčio 7b klasės projekto „Metų laikai mano pasaulio akimis“ rezultatas. Projektas, pasak jo autorės,

EMALIO MENO EDUKACIJA

Šiandieną 9a ir 10b klasių mokiniai praleido Kintų Vydūno kultūros centro emalio meno dirbtuvėse. Edukaciniame užsiėmime mokiniai susipažino su emalio meno technologija, sužinojo, kur galima

SVEIKATOS UGDYMO DIENA

Kad sveikata – brangiausias turtas, žino ir mažas, ir didelis. Bet dažnas pamiršta, jog sveikatą saugoti privalome mes patys. Todėl šių mokslo metų netradicinio

VERTINGA PATIRTIS

Rugsėjo 21 d.  8c, 9a ir 10b klasių mokiniai istorijos pamoką kabinete iškeitė į pamoką miške, Kukuliškių kaime, Klaipėdos rajone esančioje pakrantės artilerijos baterijoje Memel-Nord.

Archyvas

Dabartinis laikas

Partneriai

Draugaukime

Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Rodyti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Atsiliepimai apie mokyklą

MOKYKLOS MISIJA
Ugdyti savarankišką, laisvą, pajėgų, savo gyvenimą kurti gebantį žmogų, ugdyti mokinių saugumo visuomenėje ir pasitikėjimo visuomene jausmą. Šito siekdama mokykla formuoja dorą bei dvasiškai turtingą, bendradarbiauti gebančią, toliau mokytis ir profesiją pasirinkti pasirengusią, tautiškai ir kultūriškai susipratusią, kūrybingą ir darnos siekti pajėgiančią vaiko asmenybę.

MOKYKLOS VIZIJA
Litorinos mokykla – auganti, moderni, patraukli, vykdanti  kokybišką specialųjį  ikimokyklinį, priešmokyklinį, pradinį, pagrindinį formalųjį ir neformalųjį ugdymą, teikianti surdopedagoginę pagalbą Vakarų Lietuvos regiono sutrikusios klausos vaikams, jų tėvams (globėjams) ir pedagogams.

PRIORITETAS
Plėtoti ugdytinių komunikacinius gebėjimus – produktyviai mąstyti, kurti, bendradarbiauti, bei informacinę kultūrą – kompiuterinį raštingumą, lietuvių ir užsienio kalbų mokėjimą.

STRATEGINIS TIKSLAS
Užtikrinti kokybišką ugdymo proceso organizavimą ir  gerinti materialinę, techninę ir informacinę bazę.

1,2% PARAMA ĮSTAIGAI

Kviečiame ir šiais metais skirti 1,2 proc. gyventojų pajamų mokesčio (GPM) Klaipėdos Litorinos mokyklai. Skirdami paramą Jūs prisidedate prie mokyklos gerovės kūrimo!

Susisiekite su mumis

Mums labai svarbi jūsų nuomonė, nes tikime, kad viskas, kas geriausia, yra sukuriama bendromis pastangomis, todėl maloniai Jūsų prašome pasidalinti savo mintimis, išsakyti pastabas, o gal tiesiog pagirti kurį nors mūsų mokyklos narį 🙂

Administracijos darbo laikas

I – IV  08:00 – 17:00