Meniu Uždaryti

„PRISIJAUKINK PAVASARIO VANDENĮ 2022“🏊‍♀️🏊🏊‍♂️

Tokiu šūkiu „Klaipėdos baseinas“ šį sekmadienį kvietė visus savo lankytojus į plaukimo varžybas. Tie, kurie seka Litorinos mokyklos naujienas, žino, kad mokykla turi stiprią plaukikų komandą, kuri ir šiandien pademonstravo savo meistriškumą: trys komandos nariai iškovojo keturis medalius. Sveikiname šeštokę Gintarę Virbauskytę, pasiekusią bronzinį 50 m nugara plaukimo rezultatą. Plojame dešimtokei Naidai Juočinskytei, šioje rungtyje laimėjusiai sidabrą, o 50 m plaukimo krūtine takelyje – auksą. Dar vieną auksinį medalį 50 m nugara plaukime iškovojo septintokas Bronius Burzdžius. Pavasariniai plaukikų startai džiugina ir jų trenerę AUŠRĄ GARDŽIULIENĘ, ir visą mokyklos bendruomenę. Pirmyn, mūsų plaukikai!

Pakeisti teksto dydį
Pakeisti spalvų kontrastą